Znajdź nas na Facebook

WITAMY NA PODSTRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. STANISŁAWA STASZICA W OSIEKU NAD NOTECIĄ, KTÓRA JEST POŚWIĘCONA ZDALNEMU NAUCZANIU.

Informacja dla rodziców

Dzieci się uczą i młodzież się uczy. Rodzicu, i Ty poświęć trochę czasu na naukę, Wychowanie dzieci nie jest proste, ale mamy 10 wskazówek, które Ci pomogą. Centrum Rozwoju Lokalnego - organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" kontynuując swoją misję wspierania edukacji najmłodszych, a także wsparcia rodziców w procesie wychowania swoich pociech, przygotowało kolejny materiał wideo z poradami. Film "Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa" to materiał, który podejmuje 10 bardzo ważnych kwestii dotyczących wychowania dzieci. W roli przewodnika psycholog mgr Beata Liwowska.

Zalecenia

Ze względu na rozprzestrzenianie się w szybkim tempie wirusa, odpowiednie zachowanie, nawyki, postępowanie w życiu codziennym jest bardzo ważne, aby móc w zdrowiu i bez strachu funkcjonować.
Przestrzeganie podstawowych zasad higieny to najlepszy sposób walki i ochrony przed chorobami zakaźnymi.
Zachowajcie szczególne środki ostrożności:

Więcej informacji w zakładce wszyscy.

DRODZY RODZICE!

Poniżej znajdziecie Państwo linki do stron internetowych z ciekawymi materiałami edukacyjnymi

DRODZY RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE!
NA TEJ STRONIE BĘDĄ DLA WAS UMIESZCZANE GOTOWE MATERIAŁY
DO ZDALNEGO UCZENIA SIĘ